Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/index.php on line 179Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/library/currency.php on line 45 Papagáje
Jazyk: Slovenčina Čeština
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

Papagáje

Hračky pre papagáje

 sú nevyhnutné pre udržanie zdravia a kondície operencov. Hračky rady ChewChew Bird sme navrhli tak aby nútili stimulovať zmysly papagája a sú príjemným rozptýlením pre vášho domáceho maznáčika. Začlenenie týchto hračiek do života papagájov podporuje prirodzené inštinkty.

Jedným z častých problémov majiteľov papagájov je, že nevedia ako zabrániť žuvanie nevhodných predmetov. Ak papagáje nemajú správne rozptýlenie, majitelia zistia, že ich oblečenie, elektroinštalácia alebo cennosti boli poškodené práve ich papagájom. Poskytnite  hračky pre papagáje ChewChew Bird vášmu vtákovi a môžete obmedziť poškodzovanie. Kvalitné a prírodné hračky  budú vtáka nielen baviť ale poskytnú mu potrebné živiny pre zdravý život.

Žuvačky z parožia pre vtákov sú silnejšie a zdravšie ako sépiové kosti, ktoré sa bežne používajú. ChewChew Bird sú nákladovo efektívnejšie, jedná sa o dlhotrvajúcu možnosť ako poskytnúť papagájom dôležité živiny. Fosfor a vápnik pomáha budovať a udržiavať zdravé kosti papagájov. 

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
ChewChew Bird BUNCH
vhodna  pre vsetky papagaje velké aj malé  Hracky pre papagáje  sú nevyhnutné pre..
ChewChew Bird MAXI
vhodna skôr pre papagajevačšieho vzrastu Hracky pre papagáje  sú nevyhnutné pre udržan..
ChewChew Bird MINI
vhodna skôr pre papagaje mensieho vzrastu Hracky pre papagáje  sú nevyhnutné pre udržanie z..
ChewChew Bird SWING
vhodna  pre vsetky papagaje velké aj malé  Hracky pre papagáje  sú nevyhnutné pre..
Všetky práva vyhradené