Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/index.php on line 179Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/database/mysql.php:6) in /data/web/zuvackyprepsov.sk/web/system/library/currency.php on line 45 Spôsoby a cena doručenia
Jazyk: Slovenčina Čeština
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

Spôsoby a cena doručenia

Spôsob a cena dopravy  v rámci Slovenska

 

Spôsob dopravy si volí spotrebiteľ sám cez formulár objednávky v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie. Spotrebiteľ si môže zvoliť spôsob dopravy, a to:

a) Slovenskou poštou s dobierkou : 2,50€ pri objednávke do 24,99€
2,20 € pri platbe vopred na účet do 24,99€ ZADARMO pri objednávke nad 24,99€

b) osobný odber - Zvolen prípadne okolie, zdarma

Výška nákladov na dopravu bude vždy oznámená spotrebiteľovi pri overovaní objednávky.

Uvedené ceny poštovného v sebe zahŕňajú balné aj dobierku.

6. Poštovné a balné Česká republika, 

4,50 € pri objednávke do 34,99 € (bez poštovného) - nutná je platba vopred na účet - číslo účtu príde mailom po dokončení objednávky najneskôr do 24 hodín

- zdarma pri nákupe nad 34,99€ bez poštovného - tiež je nutná platba vopred na účet

- na dobierku do Českej republiky neposielame ! 

- náš účet sa nachádza vo VÚB banke na Slovensku, zistite si preto poplatky za prevod na Slovensko - tieto poplatky je povinný uhradiť nakupujúci.

7.

Pri preberaní zásielky je nakupujúci povinný skontrolovať si jej fyzickú neporušenosť a kompletnosť. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená a zničená, nakupujúci je povinný bez prevzatia zásielky ihneď kontaktovať predávajúceho a so zasielateľskou spoločnosťou spísať Zápis o škode na zásielke. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie produktu nebudú akceptované.

8.

Veľmi dôležité - neprebratie tovaru!


Pri objednávke tovaru doporučene a na dobierku je nutné si zásielku prebrať na pošte do 18 dní od dátumu odoslania objednávky, inak sa zásielka vracia späť a E-Shopu tak vznikajú náklady za odoslanie a vrátenie zásielky, prípadne znovuposlanie zásielky.


Preto, ak vytvoríte objednávku a nepríde Vám z pošty doporučenka do 3 pracovných dní odo dňa prijatia emailu oznamujúceho, že Vám bola Vaša objednávka odoslaná, tak nás informujte. My Vám vieme zaslať číslo zásielky, na základe ktorého sa na zásielku viete informovať na pošte, alebo si ju priamo na toto číslo vyzdvihnúť aj bez doporučenky.

Ak sa nám zásielka vráti a my Vám ju znovu preposielame, nakupujúci je povinný uhradiť sumu vopred na účet a to tak, že k pôvodnej cene sa pripočítava poštovné za vrátenie zásielky + nové poštovné, ktoré je objednávateľ povinný uhradiť.

V prípade nedodržania vyššie uvedených podmienok je zákazník povinný uhradiť náklady vzniknuté z dôvodu nevyzdvihnutia objednávky na účet firmy.

Všetky práva vyhradené